VÍTEJTE!

Naše advokátní kancelář staví na dlouholetých zkušenostech a osobních kvalitách jejích členů.
Specializujeme se na poskytování právních služeb nejvyšší možné kvality, především v oblastech obchodního práva, občanského práva a právních vztahů k nemovitostem. Vyvíjíme maximální úsilí pro úspěch a spokojenost našich klientů. Snažíme se porozumět podnikání a potřebám klientů a nabídnout jim optimální řešení nejenom z právního ale i obchodního hlediska.

Fůze a akvizice/Právo obchodních společností

Soudní spory, rozhodčí a jiná řízení

Právní vztahy k nemovitostem

Právo veřejné podpory, veřejné zakázky

AKTUALITY

  6. října 2019

MALACHOVÁ LEGAL, advokátní kancelář poskytuje právní služby při vzniku pracovní platformy pro zavedení telemedicínských řešení a evaluace klinických využití telemedicínských postupů při péči o pacienta ve spolupráci s přední českou fakultní nemocnicí.

  3. května 2019

MALACHOVÁ LEGAL, advokátní kancelář poskytuje právní služby při nákupu obchodního areálu, jehož hodnota převyšuje částku ve výši 100 mil. Kč.

  24. září 2018

MALACHOVÁ LEGAL, advokátní kancelář poskytuje právní služby pro poskytovatele veřejné podpory týkající se projektu v hodnotě 3 miliardy Kč.

  19. září 2018

MALACHOVÁ LEGAL, advokátní kancelář připravuje memorandum o nadnárodní spolupráci v rámci výstavby prvotního unikátního projektu v oblasti lázeňství ve střední Evropě.

  16. října 2017

MALACHOVÁ LEGAL, advokátní kancelář poskytuje právní služby v oblasti zdravotnického práva pro významné centrum telemedicínských služeb.

  7. října 2017

MALACHOVÁ LEGAL, advokátní kancelář pomáhá evropské nadnárodní společnosti s právními překážkami a regulací v oblasti turistického ruchu ve vybraných státech v zahraničí.

  10. července 2017

MALACHOVÁ LEGAL, advokátní kancelář vede proces právního due diligence pro investici do obchodního centra v Praze ve výši cca 350 mil. Kč.

  5. června 2017

MALACHOVÁ LEGAL, advokátní kancelář zastupuje mediální skupinu ve sporu s další mediální skupinou převyšujícím 20 mil Kč.

  25. května 2017

MALACHOVÁ LEGAL, advokátní kancelář založila pro své klienty obchodní společnosti v Mexiku, Hong Kongu, Seychelské republice a Kypru.

  24. května 2017

MALACHOVÁ LEGAL, advokátní kancelář obhajovala klienta v trestněprávních věcech, v níže byl zproštěn obžaloby a s ní související škody ve výši 12,5 mil. a 4 mil. Kč.

  2. dubna 2017

MALACHOVÁ LEGAL, advokátní kancelář úspěšně zastupovala klienta ve sporu o uznání výkonu rozsudku vyneseného v Alžírsku.

  31. března 2017

MALACHOVÁ LEGAL, advokátní kancelář poskytuje právní služby ve věci českého diplomata působícího v zahraničí.

  8. března 2017

MALACHOVÁ LEGAL, advokátní kancelář poskytuje právní poradenství a právně zastupuje zahraničního investora ve sporu o náhradu škody proti veřejnoprávnímu subjektu ve výší cca 90 mil. Kč.

  30. ledna 2017

MALACHOVÁ LEGAL, advokátní kancelář poskytla právní poradenství při odštěpení majetku společnosti a prodeje podílu v odštěpené společnosti významné české investiční skupině v hodnotě přes 120 mil Kč.

  15. ledna 2017

MALACHOVÁ LEGAL, advokátní kancelář poskytla právní poradenství při akvizičním financování komerční nemovitosti v Čestlicích v hodnotě přes 25 mil. Kč.

  7. listopadu 2016

MALACHOVÁ LEGAL, advokátní kancelář poskytla právní poradenství významné poradenské skupině zaměřující se na dotační poradenství v jejím sporu s veřejnoprávních subjektem v hodnotě přes 20 mil. Kč.

  10. října 2016

MALACHOVÁ LEGAL, advokátní kancelář poskytla právní poradenství významné české investiční skupině ohledně možnosti mezinárodní arbitráže proti Vietnamské socialistické republice z důvodu nedostatečné ochrany její investice ve výši přes 400 mil Kč.

SEZNAMTE SE S NAŠIMI ČLENY

Kontaktní formulář

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.